Urodziny to dla każdego malucha wielkie wydarzenie. Większość najmłodszych z zapałem odlicza czas do kolejnej rocznicy swojego przyjścia na świat. Urodziny obchodzą właściwie wszystkie dzieci – od rocznych szkrabów aż po te, które kończą już swoją przedszkolną edukację. Dzień urodzin dla każdego dziecka jest dniem szczególnie ważnym. Jest to „Jego dzień”. To właśnie ten mały człowiek w tym dniu znajduje się w centrum uwagi. Jest najważniejszy, a inni zastanawiają się w jaki sposób mogą mu sprawić radość i przyjemność. To bardzo ważne wydarzenie pełne niespodzianek i niezapomnianych przeżyć. Dlatego w naszym przedszkolu świętujemy urodziny każdego dziecka. Dzieci robią laurki dla solenizantów, śpiewają gromkie  „Sto lat” i składają ciepłe życzenia powodując wielką radość na twarzach naszych Jubilatów.

W listopadzie swoje urodziny obchodzili: Zosia O., Maksio i Jasiu z grupy Pszczółki, Hania oraz Alicja z Olą z grupy Słoneczka , Ada i Samanta z grupy Misie , Kacper M. i Kacper P. z grupy Jeżyki, Nikola i Bartek z grupy Żabki , Michał i Nina z grupy Zajączki.