Dzień urodzin dla każdego dziecka jest dniem szczególnie ważnym. Jest on wyczekiwany z niecierpliwością.  Każdy przedszkolak nie może doczekać się, kiedy wreszcie jego rówieśnicy będą  śpiewać mu ,,sto lat”. Wiele radości sprawia mu to, kiedy może bawić się wspólnie ze swoimi koleżankami i kolegami z przedszkola. To bardzo ważne wydarzenie pełne niezapomnianych przeżyć dla każdego dziecka. Dzień urodzin na długo zapada w pamięci dzieci, a w szczególności w pamięci solenizanta. Wszystkim styczniowym solenizantom jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka oraz samych słonecznych dni.

W miesiącu styczniu urodziny obchodzili: Jaś i Iga z grupy Misie, Michał, Damian, Milena oraz Filip z grupy Zajączki, Marta i Julita z grupy Skrzaty, Lenka z grupy Słoneczka, Kornelia z grupy Jeżyki oraz Łukasz z grupy Żabki.