Urodziny w przedszkolu zapamięta każdy przedszkolak!

Każde dziecko marzy o tym, aby dzień ich urodzin był jak najpiękniejszy. Dzieci świętują swoje urodziny w domu z rodziną, ale wiele radości sprawia im to kiedy mogą bawić się wspólnie ze swoimi koleżankami i kolegami z przedszkola. To bardzo ważne wydarzenie pełne niespodzianek i niezapomnianych przygód.

W lutym w przedszkolu swoje urodziny obchodziła Agatka, Marcel z grupy Skrzaty, Zuzia, Kornelia i Jasiu z grupy Biedronki, Antek, Marianka i Roksanka z grupy Pszczółki, Kacper i Fabian z grupy Jeżyki, Hania i Maciek z grupy Motylki, Julia i Oliwier z grupy Misie, Jasiu N, Jasiu R , Zuzia, Daria, Vanessa i Lidia z grupy Żabki. Jak zawsze nie zabrakło wspaniałych zabaw, podczas których jubilaci mogli poczuć się wyjątkowo.

Kochanym jubilatom raz jeszcze życzymy STO LAT!!!