Dzień urodzin dla każdego dziecka jest dniem szczególnie ważnym, To właśnie ten mały człowiek w tym dniu znajduje się w centrum uwagi, Urodziny w naszym przedszkolu to jedyna w swoim rodzaju wyprawa w świat przygody, która na długo pozostaje w pamięci dzieci , a szczególności solenizanta. To bardzo ważne wydarzenie pełne niespodzianek i niezapomnianych przeżyć . W tym dniu zostaje odśpiewane tradycyjne ,,Sto lat” natomiast solenizant częstuje kolegów i koleżanki słodkościami. W  styczniu swoje urodziny obchodzili :Grupa Motylki: Wiktor i Marta, grupa Słoneczka: Aleks i Julek, grupa Zajączki: Maksio, grupa Żabki; Nataniel i Maciek, grupa Skrzaty: Iga R., Iga T., Marta i Julita.Jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego!