W dniu Twojego święta życzę Ci:
subtelnej niecierpliwości wiosny,
łagodnego wzrastania lata,
cichej dojrzałości jesieni,
i mądrości dostojnej zimy.
Wielu chwil radości,
aby każdy dzień był dla Ciebie niezapomnianą przygodą i powodem do zadowolenia.
Chciałabym, aby nigdy nie zabrakło Ci CIEPŁA i MIŁOŚCI
najważniejszych osób w Twoim życiu,
Bądź zawsze szczęśliwy i wyrozumiały,
i aby nigdy nie opuszczał Cię dobry nastrój:)

Dzień urodzin dla każdego dziecka jest dniem szczególnie ważnym. Jest to „Jego dzień”. To właśnie ten mały człowiek w tym dniu znajduje się w centrum uwagi. Jest najważniejszy, a inni zastanawiają się w jaki sposób mogą mu sprawić radość i przyjemność. Dzień ten stanowi symbol jego narodzin i przyjścia na świat. Urodziny w naszym przedszkolu to jedyna w swoim rodzaju wyprawa w świat przygody, która na długo pozostaje w pamięci dzieci, a w szczególności jubilata. To bardzo ważne wydarzenie pełne niespodzianek i niezapomnianych przeżyć. Dlatego w naszym przedszkolu świętujemy urodziny każdego dziecka.

W styczniu urodziny obchodzili: Michał, Franek z grupy „Zajączki”, Lenka z grupy „Pszczółki”, Martusia z grupy „Słoneczka”, Elenka, Dominik, Natalia z grupy „Jeżyki”, Nataniel, Lenka z grupy „Misie”, Marcin, Szymek, Maciek, Basia z grupy „Motylki”, Michał i Adrian z grupy „Żabki” , Ksawery, Aleks i Julek z grupy „Biedronki” Kacper i Nikodem z grupy Skrzaty.

Kochanym jubilatom raz jeszcze życzymy STO LAT!!