Na życia dalszą drogę weź czarodziejskie słowa : proszę ,dziękuję ,przepraszam i w sercu je zachowaj. Takie i inne wierszyki dedykują sobie dzieci w tak ważnym dla każdego dniu. Dzień URODZIN celebrowany jest w naszym przedszkolu wyjątkowo uroczyście. Najpierw koleżanki i koledzy z grupy chóralnie odśpiewują „Sto lat”. Potem jubilat częstuje słodkościami i otrzymuje życzenia od każdego dziecka z grupy rówieśniczej. Dzieci wykonują też laurkę ,którą każdy wychowawca spina lub związuje taśmą ozdobną . Te życzenia pokolorowane, narysowane czy też odśpiewane są miłym akcentem dnia urodzin. W lutym bieżącego roku urodziny obchodziły w naszej placówce następujące dzieci: z grupy Zajączki-Emilka, Dorotka i Ewa, z grupy Biedronki-Cyprian i Kinga, z grupy grupy Słoneczka- Lena, z grupy Pszczółki -Kinga, z grupy Misie- Zuzia, z grupy Skrzaty- Lena .

Życzymy naszym podopiecznym wszystkiego najlepszego.