Każde dziecko marzy o tym, aby dzień ich urodzin był jak najpiękniejszy. Dzieci świętują swoje urodziny w domu z rodziną, ale wiele radości sprawia im także kiedy mogą bawić się wspólnie ze swoimi koleżankami i kolegami z przedszkola. W marcu, w naszym przedszkolu również nie zabrakło jubilatów. Jak zawsze było wiele wspaniałych zabaw, podczas których jubilaci mogli poczuć się wyjątkowo, a także pysznego poczęstunku. Dzieci przygotowali specjalne miejsce na krzesełku dla solenizanta, a następnie głośno śpiewali Sto lat. Jubilaci otrzymali czapeczkę i order aby w tym dniu czuć się wyjątkowo. Każdy po kolei składał szczere życzenia, po czym jubilaci częstowali każdego słodką niespodzianką. Z pewnością  dzień urodzin w przedszkolu zapada na długo w pamięci dzieci. My również życzymy im wszystkiego najlepszego! W tym marcu urodziny obchodzili : Martyna i Marta z grupy „Motylki”, „Mateusz” z grupy „Skrzaty”, Nadia, Kacper  Mateusz P., Dylan, Patryk, Agnieszka z grupy „Zajączki” , Kuba z grupy „Słoneczka”, Marysia z grupy „Żabki”, Mateusz, Igorek, Julka, Antosia i Wiktora z grupy „Biedronki”, Nadia i Marysia z grupy „Pszczółki”, Remek i Piotr z grupy Jeżyki.