Urodziny w przedszkolu to wyczekiwany czas dla każdego dziecka . Większość najmłodszych z zapałem odlicza czas do kolejnej rocznicy swojego przyjścia na świat. Celebrowanie dnia narodzin dzieci w przedszkolu na dobre wpisało się w polską tradycję . Zaśpiewanie „ Sto lat „ i złożenie życzeń oraz udekorowanie sali, a także przygotowanie prezentu zawsze towarzyszy podczas urodzin w naszym przedszkolu. W kwietniu  urodziny obchodziły następujące dzieci : z grupy Skrzaty – Ula, z Pszczółek – Patrycja, z Motylków – Jakub, Kornel, Oliwia, ze Słoneczek – Julia, z Żabek – Oliwia, z Misiów – Marta, z ZajączKów – Filip. Najlepsze życzonka, pięknego  w życiu słonka, smutków małych jak biedronka i szczęścia wielkiego jak smok. !