Każde dziecko marzy o tym, aby dzień ich urodzin był jak najpiękniejszy. Dzieci świętują swoje urodziny w domu z rodziną, ale wiele radości sprawia im to kiedy mogą bawić się wspólnie ze swoimi koleżankami i kolegami z przedszkola. Jak zawsze nie zabrakło wspaniałych zabaw, podczas których jubilaci mogli poczuć się wyjątkowo, a także słodkiego poczęstunku. Na początku dzieci przygotowują dla jubilata specjalne miejsce, a następnie cała grupa śpiewa „Sto Lat” oraz każdy po kolei składa szczere życzenia. Dzieci mają również przygotowaną laurkę, balonik oraz czapeczkę lub koronę. W miesiącu październiku swoje urodziny obchodzili grupa „Pszczółki”: Franek, grupa „Biedronki”: Lenka, grupa „Motylki”: Nikodem, Zuzia, Oliwier, grupa „Słoneczka”: Olek, grupa „Żabki”: Kacper, Julia, grupa „Misie”: Lucynka, Tymek, Dawid, grupa „Skrzaty”: Natan, Lenka, Iza.

Jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego!