Urodziny to dla każdego to wielkie wydarzenie. Większość z najmlodszych z zapałem odlicza czas do „przyjścia” swoich urodzin. Jest to szczególna okoliczność, która wywołuje same pozytywne skojarzenia. Celebrowanie dnia narodzin dzieci na dobre wpisało się w naszą przedszkolną tradycję. Obchodzące urodziny w tym dniu dziecko staje się najważniejsze w grupie. Wszyscy składamy życzenia solenizantowi, śpiewamy „sto lat” oraz zostaje on obdarowany własnoręcznie narysowanymi laurkami. W dowód wdzięczności solenizant częstuje przyniesionymi z domu łakociami. I tak w lutym swoje urodzinki obchodzili: w grupie Pszczółek-Kornelka, z Biedronek-Kinga, Motylków-Klara i Jaś N., Słoneczek-Kinga, Zajączków-Emilka, Dorotka i Ewa, Misiów-Zuzia,w grupie Jeżyków-Kasia i w Skrzatach-Oliwia.Wszystkim solenizantom życzymy Wszystkiego najlepszego!!!