Urodziny to szczególne wydarzenie dla dzieci a świętowanie ich z innymi przedszkolakami przynosi dużo radości. Każde dziecko marzy o tym, aby dzień ich urodzin był wyjątkowy. Solenizantom, którzy zajmują honorowe miejsce z koroną bądź czapeczką na głowie, tradycyjnie odśpiewane zostaje gromkie STO LAT. Złożone indywidUalnie życzenia, wręczony balonik i laurki od wszystkich dzieci w grupie. Na koniec jest słodki poczęstunek.
We wrześniu urodzinki obchodzili: Daria z grupy Pszczółki, Nikola i Aleksander z gr. Zajączki, Fabian i Filip z gr. Misie, Julia  i Amelia, Igor  i Hubert M. z gr. Biedronki, Ksawery, Szymon, Julek i Igor z gr. Motylki, Kalina, Kornelia, Franek i Jędrek z gr. Słoneczka, Oliwia Sz. z gr. Jeżyki oraz Lena B. i Wiktoria A. z gr. Skrzaty.
Wszystkim solenizantom życzymy: Niech Im słonko ciepło gra a na twarzy uśmiech trwa!