Każde dziecko marzy o tym, aby dzień ich urodzin był jak najpiękniejszy. Dzieci świętują swoje urodziny w domu z rodziną, ale wiele radości sprawia im to kiedy mogą bawić się wspólnie z koleżankami i kolegami z przedszkola. Kiedy nasi jubilaci zajmują honorowe urodzinowe miejsca cała grupa śpiewa „Sto lat”, a następnie składa szczere życzenia, wykonuje laurkę . Jak zawsze nie zabraknie słodkiego poczęstunku, wspaniałej zabawy podczas której jubilaci mogą poczuć się wyjątkowo.
W miesiącu styczniu swoje urodziny obchodzili: Michał z grupy Pszczółki, Kacper i Lenka z grupy Misie, Marta i Jakub z grupy Biedronki, Ignaś, Szymon, Maciej i Marcin C. z grupy Motylki, Antek i Daria z grupy Słoneczka, Bartosz z grupy Zajączki, Asia i Michał z grupy Jeżyki, Fabian z grupy Żabki.

Wszystkim jubilatom życzymy : Miejcie słodkie sny i marzenia, niech Wam się spełniają,

a Wasze najskrytsze dążenia niech realnymi się stają!