Każdy dzień w kalendarzu ma swojego jubilata. Dlatego warto pamiętać daty urodzin naszych milusińskich i w tym dniu złożyć im życzenia urodzinowe – ważne jednak, żeby był podarowane ze szczerego serca. Grudzień to wyjątkowy miesiąc: ostatni w roku, kojarzony z wyczekiwaniem na pierwszą gwiazdkę a wcześniej na przybycie Mikołaja. Magiczna atmosfera tego okresu jest doceniana zarówno przez dzieci jak i dorosłych. Jakie są zatem dzieci, które przychodzą na świat właśnie w grudniu? Lojalność i hojność to główne cechy osób urodzonych w grudniu. Są szczere, miłe i godne zaufania, dzięki czemu otaczają je przyjaciele. Mają poczucie humoru i lubią dobrą zabawę. Chętnie przyjmują komplementy i lubią być w centrum zainteresowania. Pragniemy naszym grudniowym jubilatom – Maćkowi z grupy „Jeżyki”, Tomkowi, Filipkowi i Maćkowi z grupy „Biedronki”, Antkowi, Filipkowi i Lence B z grupy „Misie”, Amelce i Mikołajkowi z grupy „Zajączki,” oraz Marysi i Kewinowi z grupy „Żabki” złożyć jeszcze raz najserdeczniejsze życzenia :
„uśmiechu, zdrowia, radości, mnóstwa prezentów i gości, przyjaźni wielkich i małych, wielu przygód niebywałych, uśmiechu wesołego i wszystkiego, wszystkiego najlepszego!”