Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny jest ruch dla prawidłowego rozwoju dzieci. Dlatego cieszymy się z faktu, że znaczna grupa naszych przedszkolaków wzięła udział w ,,VI Dziecięcym Biegu Gniewskim”, zorganizowanym z okazji uroczystości obchodów urodzin miasta Gniew. Przedsięwzięcie odbyło się w sobotę 25 września na terenie Miasta i Gminy Gniew. Wszystkie dzieci wyruszyły z ogromnym zaangażowaniem i uśmiechami na twarzy. I chociaż bieg trwał chwilę, to liczy się fakt wzięcia udziału w zawodach. Wszystkie dzieci okazały się zwycięzcami i każdy z nich otrzymał pamiątkowy medal.

Dziękujemy rodzicom za przyprowadzenie i przygotowanie swoich pociech.  Może właśnie dzięki zaangażowaniu w takie uroczystości, w przyszłości któreś z naszych przedszkolaków stanie się sławnym sportowcem?

Serdecznie gratulujemy wszystkim biorącym udział w biegu i zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych zawodach.