24 lutego w nasze przedszkole odwiedzili niezwykli goście- bohaterowie bajki „Kraina Lodu”. Anna, Elsa i Olaf przeprowadzili dla naszych wychowanków warsztaty taneczne. Podczas trwania spektaklu dzieci żywiołowo reagowały na bohaterów bajki. To barwne spotkanie wypełnione było zabawą w rytm muzyki, tworząc korowody, kółeczka i pląsy do muzyki z filmu. Wszystkie dzieci wspólnie zaśpiewałby najbardziej znaną piosenkę pt. ”Mam tę moc”. Wielką atrakcją dla dzieci były kule śnieżne i śniegowa armatka, które pobudziły wyobraźnię małych widzów i pomogły przenieść się do magicznej zimowej krainy. Przedszkolaki miały okazję pozować również do wspólnych zdjęć z ulubionymi postaciami. Uśmiech na twarzach dzieci był najlepszym odzwierciedleniem tej wspaniałej, bajkowej imprezy.