13 maja dzieci z  grupy ,,Pszczółki”  i ,,Biedronki” miały przyjemność gościć w Bibliotece w Gniewie na spektaklu pt. „Ważne numery” zaprezentowanym przez zespół tworzący  objazdowy Teatr Magmowcy. Podczas spektaklu dzieci dowiedziały  się, co wydarzyło się przy straganie Pani Cybulskiej. Razem z p. Cybulską przeżywały zaginięcie małego psiaka, chorobę, a nawet pożar! Na szczęście w pobliżu był  dzielny policjant Ignacy, który razem z dziećmi przebranymi za pogotowie, straż pożarną, policję, straż miejską oraz ekipę sprzątającą, ruszają na pomoc Pani Cybulskiej. Dzieci z wielkim zaciekawieniem uczestniczyły w spektaklu i uświadomiły sobie jak istotne są numery alarmowe. Pszczółki i Biedronki z uśmiechem na twarzach wróciły do przedszkola.