W związku ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi dzieci z naszego przedszkola rozpoczęły wielkie przygotowania do ich uroczystego obchodzenia. Poznały najpiękniejsze tradycje wielkanocne, wiedząc co znajduje się w koszyku ze święconką i co symbolizują poszczególne pokarmy. Przedszkolacy chętnie przygotowywały ozdoby wielkanocne, a w ich salach pojawiły się przepiękne zajączki,kurczaczki i baranki. Dzieci wraz z paniami przygotowały kolorowe koszyczki wielkanocne, które ozdabiają hol główny przedszkola.Każdy przedszkolak z niecierpliwością czeka na wielkanocnego zajączka i na śmigus-dyngus, czyli lany poniedziałek, który sprawi im wiele radości. Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy naszymprzedszkolakom i ich Rodzicom dużo radości , spokoju i błogosławieństwa od Zmartwychwstałego Chrystusa. Alleluja !