Koniec czerwca w grupie Żabki był bardzo pracowity i pełen atrakcji. W środę 19 czerwca  dzieci z grupy „Żabek” przyszły do przedszkola w towarzystwie swoich poduszeczek, kocyków , piżamek i maskotek by wspólnie bawić się na piżamowym party.

Sala „Żabek” zamieniła się w relaksacyjną , gdzie przy dźwiękach muzyki i kołysanek dzieci mogły odpocząć. Odbyły się tańce z poduszką na głowie i w parach, pokaz mody piżamowej oraz bitwa na poduszki. Po wspólnych zabawach przyszedł czas na relaks przy bajce. Dzieci w swoich ulubionych, miękkich kocykach zajadały się popcornem oglądając bajki. Był to radosny piżamowy dzień w przedszkolu.

Odwiedziły także  Bank Spółdzielczy w Gniewie. Wszystkie dzieci z uśmiechem na twarzy przekroczyły bankowe drzwi! Bankowych gości przywitał Pan Sławomir Urban Prezes Banku, który opowiedział dzieciom prawie wszystko o pieniądzach. Przedszkolaki dowiedziały się gdzie i jak się je przechowuje i jak można je szybko policzyć. Miały możliwość samodzielnie policzyć       pieniądze za pomocą specjalnej maszynki do liczenia pieniędzy .
Dzieci zobaczyły jak wygląda praca w Banku nie tylko od strony Klienta, ale także co jest w Banku po jego tajemniczej stronie – czyli tam, gdzie nie wszyscy mogą zajrzeć! Spotkanie z Bankiem dobiegło końca. Na koniec spotkania, jak to zwykle w Banku bywa, dzieci otrzymały bankowe prezenty i… słodko podziękowały pracownikom Banku za miłe spotkanie.

Przedszkolaki z grupy „Żabki” postanowiły również na własnej skórze sprawdzić co kryje się za drzwiami sklepu zoologicznego Pani Grażyny , która zna się na wszystkim co dotyczy zwierząt. Wprowadziła nas w ich tajemniczy świat  i pozwoliła nam pogłaskać świnkę morską i króliczka. Mogliśmy oglądać kolorowe rybki pływające w akwariach, papużki,  obserwować chomiczki, a nawet zobaczyć na własne oczy koniki polne :). Dowiedzieliśmy się o  zwyczajach, trybie życia różnych zwierząt  oraz to czym się odżywiają. Przedszkolaki z wielkim zainteresowaniem obejrzały różne przedmioty  służące  do hodowli zwierząt (klatki, pożywienie, witaminy czy zabawki).   Dużo uśmiechu  i radości sprawiła nam wizyta wśród zwierząt.  wróciliśmy do przedszkola pełni szczęśliwych emocji.

pornjk, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn900
Skip to content