W niedzielę 27 marca cały kościół Świętego Mikołaja w Gniewie przemienił się w wiosenną łąkę. Ten wyjątkowy pejzaż sprawiły dzieci z naszego przedszkola, które przyszły przepięknie przebrane za żabki, kwiatki, motylki, biedronki i pszczółki oraz muszkę, boćka, myszkę, konika polnego i kolorową panią Wiosnę. Nasi mali aktorzy zaprezentowali się w wiosennym przedstawieniu podczas mszy świętej dla dzieci , przypominąjac całemu światu, że wiosna zagościła do naszego kochanego miasteczka. Były wiosenne hity wyśpiewane przez nasze dziewczynki, były też wiosenne wierszyki wyrecytowane przez przedstawicieli wszystkich przedszkolnych grup. Występy zakończyły się gromkimi brawami oraz upominkami od Księdza Proboszcza – dla dzielnych przedszkolaków.

Dziękujemy kochanym Rodzicom za pomoc w przygotowaniu tego wyjatkowego widowiska!