Wiosna to najpiękniejsza pora roku, która  kojarzy się nam wszystkim z przyjemnym ciepłem, pogodnym niebem, soczystą zielenią i różnorodnymi zapachami. Wiosna przywołuje powracające ptaki, budzi uśpione zwierzęta, rozwija kolorowe kwiaty i przynosi nam nową nadzieję. Taki radosny nastrój wprowadziły do przedszkola wszystkie grupy witając Wiosnę przygotowanymi występami. Dzieci zaprezentowały programy artystyczne obfitujące w wiersze o pierwszych wiosennych  kwiatach, owadach i innych budzących się do życia zwierzątkach. Podczas występu dzieci zaprezentowały wiosenne piosenki i tańce. Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom i wychowawcom za trud jaki włożyli w przygotowanie tego występu. Dziękujemy również rodzicom za przygotowanie wspaniałych strojów. Wszystkim życzymy pięknej i zielonej wiosny!