5 grudnia dzieci 4,5,6 – letnie wybrały się do KCK w Kwidzynie na spektakl pt. „SMERFOWISKO”.  Dzieci zostały przywitane przez Świętego Mikołaja, Renifera i wesołego Bałwanka. Przedszkolaki doświadczyły niesamowitych przygód małych Smerfów i prześladującego ich gapowatego czarodzieja Gargamela. Spektakl opowiadał o tym, jak okropny Gargamel został złapany i co z tego wynikło. Sceniczna wersja opowieści o Smerfach to rozśpiewane i roztańczone widowisko, pełne zaskakujących sytuacji, ewolucji tanecznych, z dużą dawką humoru i zabawnych zdarzeń, którego dodatkowym atutem była świetna muzyka. Na zakończenie przedstawienia dzieci mogły pozować do wspólnych zdjęć z aktorami i dostały słodką niespodziankę. Wszystkie przedszkolaki wróciły radosne do przedszkola.

rbt
cof