Dnia 19.12.2017r. przedszkolaki z grupy Jeżyki i Skrzaty wyjechały do kina Helios w Tczewie na film pt.:”Pierwsza gwiazdka”. Film przeniósł nas w dawne czasy i opowiadał o narodzeniu Pana Jezusa, w niektórych oczach dzieci pojawiły się łzy ze wzruszenia. Podróż przedszkolaków była dodatkową atrakcją ponieważ jechały nowym autokarem firmy INWEST-KOM w Gniewie. Zadowolone dzieci wygodnie się rozsiadły, zapięły pasy i z uśmiechem na ustach dotarły do celu. Po obejrzeniu filmu ponownie z radością wsiadły do dużego, białego autokaru i pełne wrażeń bezpiecznie wróciły do przedszkola. Serdecznie dziękujemy Prezesowi firmy INWEST- KOM Panu Jakubowi Jaskólskiemu za sponsorowany przejazd do kina dla naszych wychowanków wygodnym, nowym autokarem.