Dzieci 3 – letnie z naszego przedszkola wybrały się na pełną radości wycieczkę do Smykolandii.  Na dzieci czekało wiele atrakcji, takich jak kolorowe zjeżdżalnie ,baseny z piłeczkami , tory przeszkód oraz strefy zabaw dostosowane do ich wieku .

Podczas pobytu przedszkolaki  z ogromnym entuzjazmem korzystały ze wszystkich atrakcji , rozwijając swoją samodzielność ,sprawność oraz umiejętność współpracy z rówieśnikami. Nie zabrakło uśmiechów ,wspólnych zabaw i wielu pozytywnych emocji. Na koniec czekał na wszystkich słodki poczęstunek .