W ostatnią niedzielę maja nasi kochani podopieczni wystąpili w przedstawieniu z Okazji Dnia Mamusi i Tatusia w kościele św. Mikołaja w Gniewie. Pięknie ubrani artyści wyśpiewali i w wierszach zapewnili wszystkich obecnych, jak bardzo kochają swoich Rodziców. Były oklaski, łzy wzruszenia i oczywiście wielkie podziękowania ks. Proboszcza za piękne przedstawienie. Bardzo dziękujemy Rodzicom za pomoc w przygotowaniu tego wyjątkowego występu. Niech Dzień Mamusi i Tatusia trwa każdego dnia!