W dniach 21-28 marca odbyły się występy wiosenny dla zaproszonych gości, koleżanek i kolegów. Z okazji nadejścia wiosny przedszkolaki z każdej grupy przygotowały przedstawienia. Dzieci w pięknych przebraniach opowiadały o nadejściu wiosny tak aby wszyscy zaproszeni goście poczuli już jej obecność. Mali aktorzy wcielili się m.in. ptaszki, żaby, motylki, biedronki, ślimaczki, jeże, i oczywiście Panie Wiosny wygłaszając przy tym szereg wierszy i śpiewając wesołe wiosenne piosenki. Mali artyści otrzymali za występ gromkie brawa. 21 marca Grupa Żabki oraz reprezentanci z grupy Misie wystąpiły w Bibliotece. 23 marca Zajączki na swoim występie gościły dzieci z Motylków i Biedronek. 24 marca Skrzaty zaprosiły najmłodsze grupy: Pszczółki i Misie, natomiast Słoneczka dały występ dla uczniów Szkoły Ponadgimnazjalnej i Żabek. 28 marca grupa Biedronki gościła uczniów ze Szkoły Podstawowej i grupę Słoneczek, a Motylki zagrały dla Zajączków, Jeżyków i Skrzatów z Nicponi. Wszystkie występy wypadły wspaniale. Aktorzy byli długo oklaskiwania a także otrzymali słodkie niespodzianki od swojej widowni. Wiosna już na dobre zapanowała w naszych serduszkach.