W dniu 1.04.2017 r. w Centrum rekreacji w Tczewie odbyły się Mistrzostwa Klubu w sportowym tańcu towarzyskim zorganizowane przez Szkołę Tańca STAKATO. Turniej podzielony był na 3 bloki godzinowe. Wzięły w nim udział dzieci z naszego przedszkola, przygotowywane przez panią Aleksandrę Popielarczyk. Nasi mali tancerze w przepięknych, kolorowych strojach tańczyły sambę, walca i poleczkę. Uczestnicy poradzili sobie wyśmienicie.
I miejsce , złoty Puchar i medal w kategorii soliści zdobyła Zuzanna Rużała oraz w kategorii tańca w parze
Maja Hinz i Damian Lewandowski. Były to chwile pełne emocji i radości. Wszyscy uczestnicy Turnieju otrzymali medale i upominki a publiczność nagradzała licznymi brawami. Serdecznie gratulujemy tancerzom.

Przedszkole reprezentowali:

z grupy Zajączki: