W dzisiejsze przedpołudnie Grupa „Smerfy” udała się do Biblioteki Miejskiej gdzie miała ogromną przyjemność uczestnictwa w warsztatach pt. „Bajki”. Po przywitaniu panie omówiły zasady wypożyczania książek, pokazały dzieciom różnorodne egzemplarze. Następnie przedszkolaki wysłuchały bajek czytanych przez Zastępcę Burmistrza Miasta i Gminy Gniew – p . Joannę Kamińską. „Smerfy” chętnie wymieniały się spostrzeżeniami na temat czytelnictwa. Kolejnym punktem były warsztaty plastyczne podczas których dzieci własnoręcznie wykonały kukiełki. Kolorowe, uśmiechnięte, będą stanowiły wspaniałą pamiątkę dzisiejszego spotkania. „Smerfy” otrzymały karty czytelnicze oraz książki. Wierzymy, że często będą wracały do miejskiej biblioteki, a w książkach znajdą najlepszych przyjaciół oraz klucze do swojej dziecięcej wyobraźni. Na zakończenie spotkania dzieci wręczyły Paniom podziękowanie życząc jednocześnie samych wspaniałych chwil.




















