„Tyle jest piękna w zwyczajnych dźwiękach” pod takim hasłem w sobotę 21 kwietnia 201 8 roku XXIV Pomorski Festiwal Piosenki Dziecięcej. Wśród wielu zespołów województwa pomorskiego zaprezentowali się wychowankowie naszego Przedszkola: wokalistki Zosia i Milena wraz z zespołem tanecznym „Słoneczne Motylki” z składzie Marta, Helena, Karolinka, Majka, Marta i Agnieszka. Na dużej scenie, w sali widowiskowej Kwidzyńskiego Centrum Kultury zaprezentowało się aż 12 zespołów. Nasi wychowankowie zaprezentowali się  pięknie, w balowych sukienkach wykonując piosenkę pt. „Magiczna podróż”. Artystów podziwianych przez licznie zgromadzoną publiczność i zaproszonych rodziców oceniało profesjonalne jury, które miało nie lada zadanie. Wszyscy   zaprezentowali bardzo wysoki poziom prezentacji konkursowej. Udział w konkursie zakończył się sukcesem dla Naszej reprezentacji gdyż dziewczynki zdobyły wyróżnienie i piękne nagrody rzeczowe. Gratulujemy. Ten dzień na pewno na długo zostanie uczestnikom w pamięci.