W sobotę 27 kwietnia w Kwidzyńskim Centrum Kultury odbył się XXI Pomorski Festiwal Piosenki Dziecięcej. Wśród wielu zespołów z województwa pomorskiego zaprezentowały się także dzieci z naszego przedszkola. Wokalistka Rozalia Bałdowska wraz z zespołem tanecznym w składzie: Cyprian ,Kinga, Marysia , Marta i Emilka. Na scenie wystąpiło 15 zespołów. Nasze przedszkolaki wyglądały bajecznie występując w roli pszczółek i tęczowych motyli. Dzieci zaprezentowały piosenkę pt. „Pszczółka Maja „. Artystów oceniało profesjonalne jury. Wszyscy prezentowali bardzo wysoki poziom wokalny i taneczny. Nasi młodzi artyści zdobyli wyróżnienia oraz liczne nagrody. To był przepiękny występ, dzień pełen emocji i wielkiej radości. Naszym artystom gratulujemy.