Staramy się, by każdy dzień w naszym przedszkolu był dla naszych pociech radosny i aktywny dlatego 19 października przedszkolaki  miały możliwość zabawy z nowymi robotami „BEE BOT”, „BLUE BOT” oraz  „ROBOT MOUSE”. Dzieci z wielkim zainteresowaniem obserwowały roboty, sposób ich poruszania się  po wyznaczonych trasach i pokonywanie przeszkód, jakie z klocków i nie tylko przygotowały im dzieci.  Wszystkie  przedszkolaki miały okazję sterowania robotami- wprowadzając kody wprawiające zabawki w ruch.  Roboty wydające dźwięki i poruszający się po podłodze zgodnie z wcześniej zaplanowaną trasą sprawiły wszystkim przedszkolakom wspaniałą zabawę, a także ciekawą lekcję min. nauki kierunków, kolorów i doskonalenia logicznego myślenia.