Każdego roku, tuż przed świętami wielkanocnymi, nasze przedszkole odwiedza Zajączek Wielkanocny. Przychodzi, a raczej ,,kica”, przynosząc słodkie niespodzianki dla dzieci. Zajączek bez problemu odnalazł drogę do przedszkola, a dzieciom ogromną radość sprawiło znalezienie koszyczków wielkanocnych, ze świątecznymi prezentami, pod krzaczkami w ogródku przedszkolnym. Wszystkie dzieci skorzystały z pięknej pogody i wspólnie z paniami przywitały wielkanocnego zajączka na przedszkolnym placu zabaw. Poszukiwanie koszyczków było wspaniałą zabawą, a zajączek – po krótkiej rozmowie i wspólnym zdjęciu z uśmiechem pożegnał się z dziećmi. Obiecał jednak, że za rok znowu nas odwiedzi. Będziemy czekać na niego z niecierpliwością. Do zobaczenie, zajączku! I dziękujemy za prezenty!

Oj, zajączek w tym roku miał dużo pracy, jednak uśmiechy na buziach przedszkolaków pewnie mu wynagrodziły ten trud. Był to dzień pełen radości i uciechy!!!