Kończymy rok przedszkolny 2019/2020 w trudnym czasie pandemii Covid 19. Ostatni czas był trudny dla nas wszystkich. Od marca większość z nas przebywała w domach, a praca z nauczaniem zdalnym, wymagała od nas wszystkich – nauczycieli, rodziców i dzieci wielkiego zaangażowania, dyscypliny i systematyczności. Wszyscy uczyliśmy się funkcjonować w nowej rzeczywistości. Dlatego też  cieszymy się, że wreszcie nadszedł czas odpoczynku od nauki i pracy.

Ze względu na bezpieczeństwo dzieci i nas wszystkich nie mogło odbyć się w naszym przedszkolu tradycyjne zakończenie roku przedszkolnego i pożegnanie sześciolatków, do jakiego byliśmy przyzwyczajeni w poprzednich latach. Nasze kochane dzieci – młodsze i te starsze, a także tegoroczni absolwenci naszego przedszkola, żegnały się z przedszkolem, odchodząc na wakacje, w bardzo kameralnej atmosferze, przychodząc pojedynczo po odbiór dyplomów i książeczek, z zachowaniem  obowiązujących zasad  bezpieczeństwa. Tym ostatnim spotkaniom, po długim czasie przebywania w domach towarzyszyło wielkie wzruszenie, ale i radość, że możemy się chociaż na chwilę zobaczyć i upewnić się, że wszyscy czujemy się dobrze i jesteśmy zdrowi.

Naszym absolwentom – 6-latkom, życzymy, aby doświadczenia zdobyte w naszym przedszkolu dodały im wiary w siebie i pomogły  lepiej zaklimatyzować się w szkole. Wiążemy z Wami duże nadzieje, ponieważ jesteśmy przekonani, że Wasze umiejętności i zdolności będą procentowały w klasie I. Życzymy Wam  sukcesów w nauce, wielu nowych kolegów i koleżanek i dziękujemy za wspólnie spędzone chwile.

Wszystkim Dzieciom, a także ich Rodzicom życzymy, by nadchodzące wakacje były radosne i pełne niezapomnianych wrażeń. Cieszcie się z każdego słonecznego dnia i z każdej przeżytej przygody. Bawcie się dobrze, nie zapominajcie jednak o swoim zdrowiu i bezpieczeństwie. Wierzymy, że wszyscy spotkamy się zdrowi, wypoczęci, w doskonałych humorach oraz w normalnych, tradycyjnych warunkach po wakacjach. Odpoczywajcie i dbajcie o siebie – tego życzy Wam Dyrekcja, Wychowawcy,Nauczyciele i wszyscy Pracownicy Przedszkola.