Szanowni Rodzice, kochane Dzieci!!!

Zbliża się zakończenie kolejnego roku przedszkolnego , jakże innego od tych z minionych lat. Zawsze przepełniała wszystkich pracowników przedszkola duma , kiedy widzieliśmy jak ,,nasze przedszkolaki” rosną, uczą się nowych rzeczy , zmieniają się.

Ten rok zabrał nam trochę tej radości , na kilka miesięcy nasze przedszkole umilkło . Nie było gwaru i śmiechu. Zmienił się system naszej pracy i pracy dzieci. Dziękujemy Wam , Rodzice i Dzieci , że pomagaliście nam codziennie wypełniać naszą misję .Dziękujemy Wam za każdy wspólny dzień, było ich wiele , ale powinno być ich dużo, dużo więcej. Wspólne wycieczki, spotkania , zabawy….Zostawiacie po sobie mnóstwo cudownych wspomnień . Przed dziećmi kończącymi przedszkole z kolei nowy rozdział życia. Życzymy Wam , by był dla Was jak najlepszy!

Pragniemy bardzo pożegnać się z naszymi przedszkolakami. Będzie to wyglądać inaczej niż zwykle bo z zachowaniem szczególnych zasad bezpieczeństwa. Spotkanie dla chętnych rodziców planujemy na placu przedszkolnym ,prosimy o wyrozumiałość i indywidualny odbiór przygotowanych rzeczy dziecka, dyplomów i pamiątkowych książeczek.

Postarajmy się wspólnie aby to spotkanie przebiegało bezpiecznie ,prosimy o przybycie w maseczkach i aby dziecku towarzyszył tylko 1 rodzic/opiekun.

W poniedziałek 22 czerwca zapraszamy młodsze grupy:

4-latki Zajączki: 9.00-10.00

4,5-latki Misie: 10.30-11.30

3-latki Pszczółki: 12.00-13.00

5-latki Biedronki: 13.30-14.30

Grupy 6-letnie zapraszamy na ustaloną przez wychowawcę godzinę indywidualnego spotkania z dzieckiem:

23 czerwca wtorek : Grupa Słoneczka

23 czerwca wtorek: Grupa Skrzaty

24 czerwca środa: Grupa Motylki

24 czerwca  środa: Grupa Jeżyki

25 czerwca czwartek: Grupa Żabki

Skip to content