16 listopada przedszkolaki wzięły udział w bajkowym spotkaniu gdyż  Przedszkole odwiedzili  wyjątkowi goście. Nasi wychowankowie razem ze Spidermanem, Świnką Peppą i Śnieżka przygotowywali się do zabawy u Myszki Miki. Dzieci brały udział w konkursach i zabawach- odgadywały imiona księżniczek z wylosowanych obrazków, odpowiadały na pytania o różne postacie z bajek czy  czarowały sukienkę dla Śnieżki. Po wykonaniu wszystkich zadań Śnieżka z Myszką Miki zaprosiła wszystkich do wspólnej zabawy. Całość dopełniał taniec i śpiew oczywiście także z bajkowych ścieżek dźwiękowych. Radości i humoru podczas wspólnej zabawy było, co niemiara. Bal u Myszki dostarczył przedszkolakom wielu przyjemnych wrażeń, które na długo pozostaną w ich pamięci.