Nakrętka dla dziecka

Przedszkole w Gniewie już od 2012 roku włączyło się do akcji zbierania nakrętek dla dzieciz niepełnosprawnością. Jest to wciąż jedna z najpopularniejszych akcji charytatywno-ekologicznych polegająca na łączeniu przyjemnego z pożytecznym.  Zebrany towar przekazany zostaje rodzinom potrzebującego dziecka. Uzyskane w ten sposób pieniądze przekazane zostają na leczenie, rehabilitację lub sprzęt specjalistyczny. Celem akcji jest pomoc chorym dzieciom. Zbieranie plastikowych nakrętek to prosty sposób, aby komuś pomóc. Każda plastikowa nakrętka jest cenna! Nie wyrzucaj więc ich z innymi odpadami do śmieci. Misją akcji jest pomoc chorym dzieciom w przywróceniu im zdrowia oraz uśmiechu. 

NAKRĘĆ SIĘ I POMAGAJ Z UŚMIECHEM

Zbieramy nakrętki plastikowe każdego rodzaju:
• po napojach,sokach,wodach,
• po mleku
• po kawach,
• wszelkie plastikowe zamknięcia
• po środkach chemicznych
• po kosmetykach

Skip to content