Dnia 26 września na naszych przedszkolaków czekała kolejna, miła niespodzianka – WARSZTATY EKOLOGICZNE. W spotkaniach, które poprowadził pan Łukasz Ogonowski z Eko-Centrum HELIANTUS, uczestniczyły wszystkie grupy wiekowe. Dzieci, bardzo miło przywitane przez prowadzącego, poznały pacynkę ,,sówkę mądrą główkę”, która w ciekawy sposób opowiadała, i  przypominała jak prawidłowo segregować podstawowe rodzaje odpadów. Przedszkolaki uważnie słuchały, uczestniczyły w ćwiczeniach praktycznych, chętnie dzieliły się swoją wiedzą i zadawały pytania. Po dzisiejszych warsztatach wszyscy już doskonale znają kolory i przeznaczenie poszczególnych pojemników do segregacji odpadów. Bardzo dziękujemy panu Łukaszowi za przybycie do naszego przedszkola.