W środę dnia 26 lutego dzieci z naszego przedszkola zostały zaproszone przez panią Grażynę Kamińską- dyrektora prywatnego przedszkola ,, Bajeczna Kraina”na zamek w Gniewie. Tam bowiem odbyło się spotkanie z panią Anitą Głowińską, autorką serii książeczek pt. ,,Kicia Kocia”.Już od pierwszej chwili pisarka zjednała sobie całą dziecięcą publiczność. Rozmawiała z przedszkolakami na temat emocji jakich doświadczają na co dzień oraz przeczytała jedną ze swoich książeczek. Wspaniałą pamiątką dla wszystkich uczestników spotkania były dedykacje i autografy na specjalnie przygotowanych dyplomach. Radość i uśmiech dzieci towarzyszący temu spotkaniu jest najlepszym podziękowaniem dla autorki i potwierdzeniem jak ważny jest kontakt dziecka z literaturą. Wizyta pisarki na długo pozostanie w pamięci dzieci i na pewno zachęci je do sięgania po jej następne książki .