Dnia 28 lutego grupę Skrzaty spotkała niesamowita niespodzianka, otóż rodzice Martusi i Lenki , pani Wioleta i pan Marek zorganizowali spotkanie-niespodziankę na zamku w Gniewie w sali zabaw.Dzieci zaraz po śniadanku wyruszyły autobusem na zamek , tam czekała już na nie Myszka Miki, która zapraszała do pięknie przygotowanego stołu. Następnie Myszka Miki zaprosiła dzieci do wspólnej zabawy , nie zabrakło tańców oraz wspólnych zdjęć. Dzieci mogły się wspinać , zjeżdżać, skakać na trampolinie oraz bawić się w basenie z piłeczkami. Nasze przedszkolaki wróciły szczęśliwe i zadowolone z magicznego , dziecięcego świata. Długo jeszcze w sali rozmawiały o tym co się wydarzyło i gdzie były. Bardzo dziękujemy rodzicom Martusi i Lenki w imieniu dzieci oraz pań za super niespodziankę i miło spędzony czas.