6 stycznia dzieci z naszego przedszkola tradycyjnie odwiedziły kościół św. Mikołaja w Gniewie aby uświetnić ten wyjątkowy dzień- Święto Trzech Króli, swoim występem. Przedstawienie, które dzieci zaprezentowały wzbudziło niezmierną radość wśród wszystkich przybyłych na mszę świętą dla dzieci. Głównymi bohaterami tego dnia stali się oczywiście trzej Mędrcy ze Wschodu, którzy przybyli z dalekich stron za najjaśniejszą z gwiazd aby oddać pokłon Maleńkiej Miłości – którą jest Jezus. Była również Maryja i Józef, Pastuszkowie, Aniołki i Gwiazdeczki. Wszyscy wspólnie wyśpiewali małemu dzieciątku , że jest Tym , na którego przyjście każdy czekał. Oprócz tradycyjnych braw , mali aktorzy otrzymali książeczki, korony oraz zostało wykonane pamiątkowe zdjęcie przy żłóbku.

Serdecznie dziękujemy rodzicom za pomoc w przygotowaniu tego wyjątkowego przedstawienia!