Dnia 10 stycznia, dzieci z grupy Misie, Jeżyki, Słoneczka i Skrzaty udały się autokarem do Kwidzyńskiego Centrum Kultury, aby obejrzeć spektakl- musical, pt. „Alicja w krainie czarów”. Celem wycieczki było rozbudzenie zainteresowań kulturą, sztuką oraz wyzwalanie pozytywnych uczuć i emocji. Przez chwilę poczuliśmy się jak Alicja. Wpadliśmy do króliczej nory i wybraliśmy się we wspólną podróż po świecie, w którym nic nie jest takie, jakim się wydaje. Przedszkolakom bardzo podobały się wykreowane postacie Alicji, Kota, Kapelusznika, Królowej Kier oraz wielu innych fantastycznych postaci. Aktorzy, prawdziwa scena, muzyka oraz bajecznie kolorowe kostiumy i świetnie dopracowany scenariusz, przyciągnęły uwagę małych widzów i wywołały na wielu twarzach prawdziwy zachwyt.