W ostatni piątek listopada dzieci uczestniczyły w przedszkolnych andrzejkach. Na jeden dzień wszystkie sale opanował magiczny świat wróżb i zabaw andrzejkowych. Przedszkolaki mogły dowiedzieć się co w przyszłości przyniesie im los. Do tego celu posłużyła im najbardziej znana andrzejkowa wróżba, czyli lanie wosku przez dziurkę od klucza. Niezwykle zabawne było interpretowanie przez dzieci znaczenia kształtu zastygłej, woskowej figury. Nie zabrakło też innych wesołych zabaw np. kim zostanę w przyszłości, zabawa w ustawianie kapci czy też poznanie imienia przyszłej wybranki lub wybranka. Dzieci miały też okazję posłuchać wróżb odczytywanych ze szklanej kuli. Wśród atmosfery zabawy, wróżb i tańca znalazł się również czas na słodki poczęstunek. Teraz pozostaje tylko czekać na spełnienie przepowiedni… aż do następnych „Andrzejek”!