Jesień to pora roku która swoimi darami i kolorami zachęca do wspólnej zabawy, dlatego na cześć tej pięknej pory roku w grupach „Biedronki”, „Pszczółki” i „Żabki” odbyły się Bale Pani Jesieni, która dla dzieci przygotowała moc atrakcji. Przedszkolaki w kolorowych jesiennych opaskach odgadywały  zagadki na rozpoznanie poprzez dotyk darów jesieni oraz warzyw i owoców. Były korowody, kółeczka i wężyki. Był taniec rączek i taniec z listkiem, zabawy z chustą animacyjną i wesołe pląsy. Dzieci wykonały, wspólnie piękne prace plastyczne o tematyce jesiennej. Mali, jesienni  goście balu, bawili się doskonale, czego dowodem były przepiękne uśmiechy na twarzach. Na zakończenie Balu Pani Jesień zaprosiła dzieci na  słodki poczęstunek.