W piątek 5 października  przedszkolaki z grupy  „Słoneczek” wesoło bawili się w rytmie jesiennej muzyki podczas „Balu Witaminkowego”. Było to podsumowanie całego tygodnia, poświęconego owocom i warzywom, sadom i ogrodom oraz zdrowemu stylowi życia. Wcześniej odwiedziliśmy dział owocowo – warzywny w sklepie „Netto”. Wyszliśmy również na działki, by obserwować zbiory owoców i warzyw. Przygotowaliśmy również przepiękny kącik jesienny w naszej Sali. Tego dnia dzieci w czapeczkach „ Masterchefa” zabrały się za przygotowanie sałatki owocowej oraz soczku marchwiowo – jabłkowego. Było również ciasto marchewkowe, które bardzo smakowało dzieciom. Wspólne zabawy z chustą animacyjną sprawiły niezwykłą radość naszym małym kucharzom!