„Dziś dla Babci słońce mamy 
i całuski dla Dziadziusia,
dziś życzenia wnuczek składa 
i piosenki śpiewa wnusia”

        Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. Dlatego dzieci z naszego Przedszkola gościły swoje Babcie oraz Dziadków na uroczystości z okazji ich święta. 
        Licznie przybyli goście , mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w Jasełkach, które przedszkolaki przygotowały z okazji niedawno minionych Świąt Bożego Narodzenia. Nie zabrakło również specjalnie przygotowanych  wierszyków i piosenek o Babciach i Dziadkach. Wyjątkowa atmosferze sprawiła, że wnuczęta wspaniale wystąpiły przed bliskimi, dziękując za ogrom bezinteresownej miłości, troskę i opiekę. Dziadkowie ze wzruszeniem przypatrywali się występom swoich wnucząt, nagradzając ich gromkimi brawami. Na koniec uroczystości dzieci wręczyły własnoręcznie przygotowane laurki i drobne prezenty, a także zaprosiły miłych gości  na słodki poczęstunek. 
       To były  wyjątkowe uroczystości, pełne uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze Babć i Dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.
 

Skip to content