W czwartek 13 października, w ramach zajęć religii, nasze przedszkolaczki z grup pięcioletnich i sześcioletnich odwiedziły kościół parafialny. Szczególnym miejscem , przy którym zgromadziły się dzieci, stał się ołtarz św. Jana Pawła II. W związku ze zbliżającym się Dniem Papieskim, dzieci złożyły kwiatki przed obrazem naszego wielkiego Papieża. Wysłuchały historii Karola Wojtyły , który stał się Janem Pawłem II i dowiedziały się, jakim pośrednikiem w naszym życiu staje się „święty”. Wszystkie przedszkolaki pięknie pokolorowały obrazek z naszym Papieżem. Młodsze dzieci pięknie zaśpiewały „Taki duży, taki mały, może świętym być…” Wszystkie dzieci otrzymały od ks. Proboszcza obrazek z Janem Pawłem II .

cof