„Dzień Przedszkolaka jest właśnie dzisiaj – to święto Ani, Basi i Krzysia” – a także wszystkich przedszkolaków w całej Polsce. W tym roku obchodzimy jubileuszową, bo X edycję święta najmłodszych dzieci.

W naszym przedszkolu od samego rana w powietrzu unosiła się atmosfera radości, którą później dopełnił zapach przepysznej waty cukrowej.

Dzieci brały udział w konkursach organizowanych przez wychowawczynie, zabawy i tańce przy ulubionej muzyce towarzyszyły nam przez kilka godzin pobytu w przedszkolu. Śmiech i radość dzieci był dowodem udanej zabawy.

Oprócz atrakcji tanecznych dzieci miały okazje do zrobienia zdjęć w wesołych foto-budkach.

Na wszystkich czekały drobne upominki upamiętniające to wydarzenie.

Dodatkowo wzięły udział w przemarszu ulicami miasta. Kolorowe baloniki i śpiew naszych przedszkolaków wprawił w dobry nastrój mieszkańców Gniewu.

Mamy nadzieję, że dzisiejszy dzień na długo pozostanie w pamięci przedszkolaków.

Niech Wam zawsze słońce świeci – Cudowności – NASZE DZIECI!