„Każdy przedszkolak dobrze wie,
że kiedy 20 wrzesień zbliża się,
od najmłodszego, aż po starszaka,
wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka”

20 września również dla naszych przedszkolaków był bardzo ważnym dniem – wszyscy świętowaliśmy DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA. Tego dnia, dzieci zostały zaproszone do wspólnej zabawy i udziału w konkursach. Przedszkolaki m. in. rzucały woreczkami z grochem do celu, chodziły slalomem z piłeczką na łyżeczce, uczestniczyły w zabawach z wykorzystaniem chusty animacyjnej oraz tańczyły przy muzyce. Radość, śmiech i głośny doping uczestników świadczyły o wspaniałej zabawie. Dzieci wspólnie z paniami maszerowały ulicami miasta z kolorowym balonikiem w ręku i uśmiechem na twarzy, głośno śpiewając hymn przedszkolaka. Na wszystkich czekały słodkie i miłe niespodzianki – wata cukrowa i pokaz ,,mega baniek mydlanych”. Dziękujemy Pan Paulinie Kosseckiej za wspaniałe widowisko.

Kochane Przedszkolaki !!! Z okazji Waszego święta życzymy, aby uśmiech zawsze gościł na Waszych twarzach, każdy dzień był wspaniałą przygodą i niósł ze sobą wiele pozytywnych doświadczeń. Niech Wasze marzenia się spełniają !!!

pornjk, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn900
Skip to content