„Każdy przedszkolak dobrze wie,
że kiedy 20 wrzesień zbliża się,
od najmłodszego, aż po starszaka,
wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka”

20 września również dla naszych przedszkolaków był bardzo ważnym dniem – wszyscy świętowaliśmy DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA. Tego dnia, dzieci zostały zaproszone do wspólnej zabawy i udziału w konkursach. Przedszkolaki m. in. rzucały woreczkami z grochem do celu, chodziły slalomem z piłeczką na łyżeczce, uczestniczyły w zabawach z wykorzystaniem chusty animacyjnej oraz tańczyły przy muzyce. Radość, śmiech i głośny doping uczestników świadczyły o wspaniałej zabawie. Dzieci wspólnie z paniami maszerowały ulicami miasta z kolorowym balonikiem w ręku i uśmiechem na twarzy, głośno śpiewając hymn przedszkolaka. Na wszystkich czekały słodkie i miłe niespodzianki – wata cukrowa i pokaz ,,mega baniek mydlanych”. Dziękujemy Pan Paulinie Kosseckiej za wspaniałe widowisko.

Kochane Przedszkolaki !!! Z okazji Waszego święta życzymy, aby uśmiech zawsze gościł na Waszych twarzach, każdy dzień był wspaniałą przygodą i niósł ze sobą wiele pozytywnych doświadczeń. Niech Wasze marzenia się spełniają !!!