,,Nasze przedszkolaki to Mocniaki! Uczą się zmysłami i poznają smaki!”

W ramach projektu edukacyjnego ,,Szkolne przygody Gangu Mocniaków”przeprowadzone zostały zajęcia, podczas których dzieci zostały zapoznane z zasadami prawidłowej i zbilansowanej diety zgodnie z regułami zdrowego talerza żywienia. Wprowadzenie dzieci w świat wiedzy na temat składników odżywczych oraz zapewnienie im możliwości smakowania i doświadczania , nie tylko przyczynia się do lepszego zrozumienia tego co jedzą , ale pomoże im dokonywać mądrych wyborów żywieniowych. Podczas zabaw i zajęć przedszkolaki poznały historię gangu Mocniaków, bawiły się maskotkami, segregowały je czy też ćwiczyły z nimi. Było dużo dobrej zabawy i uśmiechu. Okazuje się, że dbanie o zdrowie może być łatwe, smaczne i kolorowe!