W tym roku po raz kolejny nasze przedszkole przystąpiło do charytatywnej akcji ,,Góra Grosza”.To już XXIII edycja tego szlachetnego przedsięwzięcia Towarzystwa Nasz Dom. Zbieranie monet w naszej placówce trwało od listopada do końca stycznia. Celem akcji było zebranie jak największej ilości monet o nominałach od 1 grosza do 5 złotych , które w następnej kolejności zostaną przekazane dzieciom z domów dziecka na terenie naszego kraju. Celem tej akcji jest również uświadamianie najmłodszych , że należy się dzielić tym co mamy z osobami potrzebującymi pomocy . W tym roku zebraliśmy 414,23 złotych . Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom , którzy chętnie zaangażowali się w udzia w tej szlachetnej akcji.