Okres Świąt Bożego Narodzenia to czas pełen radości, piękna i magii. Czas spełniania marzeń i okazywania sobie wzajemnie miłości. Aby podkreślić wyjątkowy charakter tych świąt, już tradycyjnie jak co roku w naszym przedszkolu odbyły się jasełka. Dzieci w specjalnie przygotowanych strojach oraz w odpowiedniej scenografii przedstawiły sceny narodzin Jezusa.
 Wśród śpiewu aniołów do żłóbka przybyli pastuszkowie oraz narodzonemu Dzieciątku pokłony złożyli królowie i dzieci. Inscenizacja przeplatana była kolędami i pastorałkami. Młodzi aktorzy spisali się na medal, świetnie wcielając się w swoje role, za co otrzymali ogromne brawa od publiczności. Na zakończenie głos zabrała pani dyrektor, która podziękowała małym wykonawcom i złożyła wszystkim obecnym życzenia świąteczne.
 Kolejny raz okazało się, że takie wspólne spotkania,e mocje i przeżycia zbliżają ludzi a dzieciom pokazują jak ważna jest tradycja Świąt Bożego Narodzenia i jak bardzo rodzinne jest to święto.